Carrot Care – Havuç Özlü Şampuan

Home / Genel / Carrot Care – Havuç Özlü Şampuan
Carrot Care – Havuç Özlü Şampuan

Merhabaaa,

Geçen gün ki yazımda ”Kozmetik bloggeri olsam fena olmazdı hani!”  demiştim ya (: heh sanırım bu iş benim pek hoşuma gitti :P Yok yok ”Lifestyle blogger” kimliğimi bir yana bırakıp kozmetik bloggeri olacak değilim, korkmayın (: Sadece çok sevdiğim şeyleri paylaşmayı seviyorum. İlk olarak instagramda paylaştığım Carrot Care havuç özlü şampuan ve saç kreminden bahsetmeye geldim.

Türkiye’de ilk kez bir şampuanda havuç özleri kullanılmış. Carrot care, ilk kullanımdan itibaren onarılmış, nemlenmiş ve ışıltılı saçlar vaadediyor. Gerçekten de saçlarıma bir hava bir can geldi diyebilirim. Biliyorsunuz, bu zamana kadar gerçek düşüncelerim olmayan hiç bir şeyi bloguma yazmadım. 

Kokusu ve kıvamını  çok yerinde buldum. Tüm şampuanlarda olduğu gibi parfüm kokusu söz konusu değil. İçeriğinde alkol ve tuz bulunmuyor. 

Özellikle beni etkileyen yanı ise; şirin mi şirin kutu kılıfları oldu. Karton ambalajı bence ince düşünülmüş bir detay ve keşke tüm ürünler böyle şirin kılıflarda gelse.. (; üstelik yanınızda taşırken dökülme korkusu yaşamazsınız öyle değil mi ?

Saçlarım çok hızlı uzadığından saç uzaması ile ilgili vaatleri hakkında bir yorum yapamayacağım. Ama sürekli şampuanım olma yolunda. Ben pek sevdim. Bakalım sizde sevecek misiniz ? 

carrot care

Bu ürünlere carrotcare.com ‘dan ulaşabilirsiniz. 

https://instagram.com/carrotcareturkey/

Leave a Reply

Your email address will not be published.