Color of Autumn

Home / Benim Stilim / Color of Autumn
Color of Autumn

Merhabaaa!

Bu yazıyı size Eyüp -Üsküdar vapurunda yazdım desem inanır misiniz bilmem (: İtiraf etmek gerekirse benim ilk kez bu seferi kullanışımdı. Biliyorsunuz, Haliç’in altı gömülü hazine! :) E bunları düşünmeden o yoldan geçemiyorum tabi. Çok keyifli bir İstanbul turu yapıyorum bu sefer ile.. Önceleri Eyüp’ten Eminönü oradan Üsküdara geçmek farzdı. Ama böylesi inanın istanbul trafiğinden az da olsa kaçmak için şahane bir fırsat! Ve İstanbul’u ilk kez seyrediyormuş gibi bakıyorum etrafa, günün batışına..Böylece bitiriyorum bugünü.. Eğer denemediyseniz mutlaka bu vapura binip Galata Kulesini başka bir açıdan görün derim..

Neyse..

Her ne kadar havada tam anlamıyla hissedemesek de bugün ben sonbaharın renklerini taşıyorum üzerimde.

Endonezyalı firma olan Neng Geulis bana bu kahve bluzu göndermişti de bir türlü kombinleyememiştim. (:  Bu zamana kısmetmiş ;) Kahve ile turuncu uyumunu seviyorum. Yüksek bel siyah etek ve desenli şal ile bu bluzum günlük stilimi tamamladı diyebilirim. Peki ya sizce ?

Hafta sonunuz çook güzel geçsin :*

stylehijabblogHello everyone! 
Autumn is here! Time to enjoy September! This is really basic look.  As you can see the pics, full look is autumn colors. i hope you like this basic style.  Have a lovely weekend!
Love,
Elif 


elif kübra genç- blogger

elifkubragenc-nenggeulis

elifkubragenc-nenggeulisofficialelifkubragenc-nenggeulis2elifkubragenc- instagram

Watch // Saat : Daniel Wellington
Blouse // Blüz : Neng Geulis
Glasses // Gözlük : Koton
Shawl // Şal : Stradivarius

instagram elifkubragenc

Leave a Reply

Your email address will not be published.