AVOKADO

Home / Benim Stilim / AVOKADO
AVOKADO

Merhabaa!

Blog yazmaya başladığımdan beri bir çok insanla karşılaştım. Bazı insanla karşılaştım henüz blog yazmamış belki daha okumamış bile ama ” O öyle yapılmaz” naraları atan.. Bazı insanla da karşılaştım ki söz konusu mevzu hakkında bilgisi olsada olmasada saygı duyan, çabayı görüp önemseyen.. Şunu belirtmek isterim ki kimsenin değerlendirmesi için yazmıyorum veya yapmıyorum yaptıklarımı. Sadece keyif aldığım bir şeyi yapıyorum (; Ve merak etmeyin sizin yerinize markalara ‘olmayan ve olmalı!’ dediğim ne varsa söylüyorum. Örneğin, paçası kısa pantolon modası yüzünden pantolon bulmakta çok zorlanıyorum. :o  Bunu da beğendiğim tüm markalara söylemişimdir! (; Sizde ‘şunu şunu istiyorum ama bulamıyorum! ” dediğiniz ne varsa bana yazın! Yazın ki aklımda bulunsun (;

Geçen hafta çok özel bir kahvaltıya davetliydim efendim instagram takipçilerim bilirler. Kahvaltıya giderken çok hızlı büyüyen bir marka tercih ettim. Kemal Aydın Giyimden seçtiğim kap ile ismine ısrarla ”yağ yeşili” dediğiniz bana göre ”AVOKADO” renk şalımı tercih ettim (: Çantama kondurduğum çiçeğimi görmezden gelmeyin (: Sevgiyle kalın..

stylehijabblogHello everyone!
i love wearing simple.  if you follow me on instagram you know, last week i went to go special breakfast And choose this look.
i looove avocado colors. i hope you’ll like this look.
love,
Elif


kemal aydın.. 3kemal aydın giyimden seçtim

Kap // Coat : Kemal Aydın Giyim 
Babet // Shoes : Vince Camuto

instagram elifkubragenc

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.