Sedef Hastalığının Tedavisi Hakkında

Home / Genel / Sedef Hastalığının Tedavisi Hakkında
Sedef Hastalığının Tedavisi Hakkında

-Aslında bu yazıyı yazıp yazmamak konusunda çok kararsızdım. Nedenini aşağıdaki satırlarda okuyacaksınız. Sonra düşündüm şu insanların ön yargılarına bi son vermeli! –

Biliyorsunuz ki,tüm hastalıkların başı:  Stres

Daha önce şuradaki yazımda bahsetmiştim sedef hastası olduğumu. Yazıda  Sedef hastalığını ”iyileşmesi mümkün olmayan hastalık” olarak tanımlamıştım.  Ne kadar da yanılmışım! Ölüm dışında her hastalığın tedavisi var imiş! Yeterki istemek lazımmış..

Bu ilacı bulur bulmaz, uygulamaya ilk koyulduğumdan beri aklıma koymuştum yazacaktım, duyuracaktım her yerde! Bugün sevdiğim bir kahvenin fotoğrafını çekip paylaştığımda bile altına ‘reklamlar’ yazan kişiler yüzünden çokça erteledim bu yazıyı. İnstagramda yayınlamıştım. Tedavi için bin küsür mail adım. Her birini büyük bir sabırla cevaplandırdım. Hadsizin biri adamla yaşadığı saçma telefon görüşmesi yüzünden altına ‘yalan bu arakadaşlar’ yazmış. Sonra O kişi yüzünden sildim. Amacım sadece benim durumumda olan insanlara yardım etmekti. Neyse..

Daha tedavi sürecini anlatmadan önce size yaptığım araştırmalardan bahsedeyim. Girdim Google a. Bu kez her zamankinden farklı olarak cevabını bildiğim soruyu yazdım kutucuğa. Neler okumadım ki! Daha yapılan tedavi hakkında bilgi olmasını geç, adamın adını bile ilk kez duyanlar neler yazmışlar neler. Çok yazık. Neden bu ön yargı.. işte O an dedim ‘ Yazacağım!’ diye..

Gelelim tedaviye. . .

Size buradan bir krem adı veya kremi vermek için yazmıyorum. Gidip eczacıdan öğrenmeniz için yol gösteriyorum. Zaten kremlerin adı da yok. Eczacı, kendisi hayvansal gıdalardan yapıyor..

İletişim : Cengiz Bayraktar 
Tel : 0533 208 9802 , 0532 427 1575, 0533 494 0968

maraville

Sonuç :

Ben tedavi oldum! Ve forumlarda bilip bilmeden atıp tutanlarla dolu internet camiasında size hiç tereddütsüz söylüyorum ki bir şeyi alıp denemeden, kullanmadan hiç bir şeye yorum yapmadım, yapmam da!

Sağlıcakla kalın..

http://maravilla.com.tr/

Leave a Reply

Your email address will not be published.