Luzdemia ile hikayemi tasarladım!

Home / Genel / Luzdemia ile hikayemi tasarladım!
Luzdemia ile hikayemi tasarladım!

Luzdemia, hikayenizi sevdiğiniz takı ile tasarlamanız için hazırlanmış online satış yapan bir marka.. Luzyo kolye, anahtarlık veya bileklik kişiselleştirilebiliyor olması ile dikkat çekiyor.   ( Bence en güzel yanı da bu!) Her zaman söylüyorum ya ‘En güzel hediye size özel olan hediye!’ Kendi hikayenizi tasarlayıp boynunuzda taşıyabilirsiniz mesela. Ya da hayallerinizi, duygularınızı takabilirsiniz kolunuza.. (:

Bende hayatımda yer alan minnak objelerle sizi tanıştırmaya geldim bugün.

Ben bileklik takmayı çok seviyorum bu yüzden kendi luzyomu bir bileklikte toplamalıyım diye düşündüm. Luzdemia.com ‘da bilekliğimi tasarlarken neredeyse yanımdan hiç ayırmadığım telefonum ve bilgisayarım için minik objeler aratırken buldum kendimi.. (: Pek tabii yanımdan ayırmadığım kalemimi ekledim sonra fotoğraf çekmeden bir günümün geçmediğini de düşünüp birde fotoğraf makinası koydum. En son olarak lattemi ekledim veee işte benim hikayem!

luzdemia bileklik
luzdemia bileklik

Sizin için özel birine hediye almak istiyorsanız; hem farklı hem özel hissettirmek ise niyetiniz ve bulamadıysanız o efsaane hediyeyi, Luzdemia şahane bir seçim olacaktır. (;

LUZDEMİA - FOLLOW YOUR HEART
LUZDEMİA – FOLLOW YOUR HEART

luzdemia-blogger

LUZDEMİA - FOLLOW YOUR HEART
LUZDEMİA – FOLLOW YOUR HEART

Eğer sizde kendi hikayenizi tasarlamak kendi sembollerinizi üzerinizde taşımak isterseniz ;

İletişim :

http://luzdemia.com/
https://instagram.com/luzdemia/

Leave a Reply

Your email address will not be published.