Senna Design’dan Seçtiklerim..

Home / Genel / Senna Design’dan Seçtiklerim..
Senna Design’dan Seçtiklerim..

Keşfettiğim günden beri her koleksiyonunu keyifle beklediğim ve incelediğim Senna Design ürünlerinden bu sezon en çok beğendiğim parçaları derledim. Gittim, gezdim, gördüm ve beğendim. Şimdi de size anlatmaya geldim. (:

Farklı giyinmeyi seven biri olarak şunu söylemeliyim ki bu koleksiyonda başka yerde gördüğünüz ürünleri unutup gerçekten tasarlanmış (!) ürünler bulabilirsiniz. Ben özel ve kaliteli ürün giyinmek istiyorum diyorsanız; bu sayfadan ayrılmayın çünkü şu paylaştığım ürünleri çok beğeneceksiniz demektir.

senna design 2

En beğendiğim ürün ile başlamak istedim. Siyah her zaman favori rengim! Her renk şal ile kolayca kombinlenebilen ‘giy-çık’ dediğimiz rahat bir ceket. Deri detayları seviyorum. Bu salaş cekete de çok yakıştırdım.

SENNA DESİGN

Etek giymeyi sevenler için bu ikili takımı seçtim. Kırmızı ve siyahın ne kadar yakıştığını anlatmama gerek yok sanırım (:

senna design 4Tesettür giyimde en çok sevilen renk Avokado! Gömlek olarak şahane olmuş. Üstelik çok farklı bir tasarıma sahip. Yine deri detaylar eklenmiş ve benim gibi üzerine hafif bol duran şeyleri sevmeyenler için beline ip kemer yapmışlar. Bu ürünü elime alınca bir düşündüm rahatlığı ve şıklığı bir arada isteyenlere göre! ;) 
senna design 3

Bence önemli iş toplantılarında giyilebilecek (ama günlük hayatta da önemli günlerde giyilebilitesi olan)  pembiş bir tunik. Sizi bilmem ama ben yine belindeki kemerle kullanırım sanırım. Kaban içine rahat rahat giyebilebilirsiniz, takı kullanımına da epey uygun.  
senna design 1

Farklı bir tunik görmeyeli epey zaman olunca en çok dikkatimi bu farklı tunikler çekti tabi. Üzerindeki tül bambaşka bir hava katmış. Her mevsim giyilebilecek olması da cabası. Benim yine çok sevdiklerim arasında! – Zor beğenen biri olmama rağmen Senna Design’dan beğenmediğim bir ürün olmadığını ve bu konu da kesinlikle abartmadığıma emin olabilirsiniz. – (;

instagram senna design    Asimetrik sevenler için kışlık şahane bir ürün. !

senna design Yine en beğendiğim ürünlerle bitirmek istedim. (: İnstagramdan takip edenler biliyor, benimde tercih ettiğim yeşilin en güzel tonu keçe ceketim ve çiçekli gömleğim. İki rengi de harika!

İLETİŞİM : 
http://sennadesign.com
https://www.instagram.com/senna_design

Leave a Reply

Your email address will not be published.