Mevra.com dan seçtiklerim..

Home / Genel / Mevra.com dan seçtiklerim..
Mevra.com dan seçtiklerim..

Geçtiğimiz yaz şık elbiselerinden birini giydiğim Mevra Official blogumun konuğu bugün. Giymeye kıyamadığım elbisemi ve O’nunla çektiğimiz videoyu buradan görebilirsiniz. (: Bu videoyu çekerken çok eğlenmiştim. Eğer giydiğiniz elbiselerle bütünleşirseniz bir o kadar rahat ve mutlu olursunuz. Bu enerji dışarıdan çok net hissediliyor.

Pekala bazı şık parçalar seçtim. Hadi bakalım (:

Bana trençkot denilince akan sular duruyor biliyorsunuz. Mevra.com ‘da renk seçiminden modeline kadar tüm trenç modellerini beğendim. Dolabımda olmayan bir renk vardı daha önce trençkotta hiç tercih etmediğim : Haki ! Bende aldım, giydim. Göründüğü kadar zor bir renk değil ve çok şık duruyor. ( ilk görseldeki ilk model )

mevra.comSüet formda ( ilk görseldeki Bordo ) olması farklı bir hava katmış. Süeti ayakkabıda da giyimde de pek severim. Ellerine sağlık diyorum (:

merva 4

Artık herkesin dolabında bulunmalı dediğim uzun tunikler.. Yalnız bu tunikler hem kap hem tunik olarak kullanılabiliyor. En güzel yanı da bence bu! Her zaman dediğim gibi klasik tunikler hep var ama küçücük bir detay bile bambaşka hava katıp, farklı bir görünüme dönüşebiliyor. Yakası ceket vari duran ama aslında tunik kumaşına sahip rahat ve günlük kullanıma uygun bir ceket ortadaki kırmızı model. Sizce de çok şık değil mi ?

merva 2

Her zaman olduğu gibi bugünde etek giymeyi sevenler için etek- gömlek kombini seçtim. Ben genellikle düz etek seviyorum ve giyiyorum fakat bu sezon öyle güzel desenler var ki insan ‘ Bir denesem mi ? ‘demeden edemiyor (: Ben eteklerden en çok görseldeki deseni ve rengi beğendim. Çok tarz!
1 mevraFuşya elbiseyi en sona bıraktım. Özel bir gün varsa böyle sade iken böyle asil olabiliyorsunuz bunu göstermek istedim. (: Kesinlikle abartıdan uzak ve üzerinize tam yapışmayan bir model tavsiye ediyorum. Giyinirken bazı kriterleri atlamayalım değil mi ?

Mevra.com’ da her stile uygun modeller var. Bunlar benim seçtiklerim. (:
Umarım beğenirsiniz.
Hep şık ve sağlıklı kalmanızı diliyorum.
Elif

Leave a Reply

Your email address will not be published.