Karaköy : Dandin Bakery

Home / Genel / Karaköy : Dandin Bakery
Karaköy : Dandin Bakery

Yeni yerlere gitsem ? Ama nereye gitsem ? Şöyle kahvesi güzel, ortamı sakin, nezih bir yere gitsem diyenler için yazıyorum bu yazıyı. Karaköy’de  Dandin Bakery işte tüm bu soruların en güzel cevabı bence. Karaköy’ün en sevdiğim mekanlarından..

Dandin Bakery, Merve ile Karaköy mekankarını araştırırken çıkmıştı karşımıza. Bu zamana kadar yediğim en farklı ve leziz tatlılara sahip bir yer. İlk gittiğimizde lavantalı pasta yemiştik. Hem hafif hem değişikti (: Yeni şeyler tadmayı seviyorsanız bir uğrayın. Farklı şeyler denemeyi sevdiğim için değişen tatlı menüsü bana çok cazip geldi. Her gittiğimizde yepyeni pasta ve tatlılarla karşılaşıyoruz. Bu da bize keyif veriyor. Geçen hafta Meltem ve Merve ile gittiğimizde ben ‘Çilekli beyaz çikolatalı trüf’ yedim. Çok hafifti, çokta beğendim. :)

Karaköy’de sanırım Dem cafeden sonra en sevdiğim yer burası.

Karaköy : Dandin Bakery

Dandin Bakery,modernist ve romantik bir yer. Loş ışıkları ve ahşap dekoru en sevdiğim özellikleri diyebilirim. İkinci kattaki dekor ve koltukları gözardı etmiyorum fakat henüz orada oturmak nasip olmadı :)

İnsan ayrımı yapmayan personel ile bence keyifli bir mekan. Tabi biz hafta sonu gitmedik, eminim haftasonları epey yoğun oluyordur.

dandn bakery dandin dandin .jpg. jpg dandin .jpg

Ben seviyor ve tavsiye ediyorum. Eğer sizin Karaköy’de burası daha iyi dediğiniz bir yer varsa lütfen yorum olarak yazın (: Sevgiler..

Leave a Reply

Your email address will not be published.