Safranbolu Gezim

Home / Genel / Safranbolu Gezim
Safranbolu Gezim

Herkese Merhaba,

Bloguma yazı yazmayı çoook özledim yahu (: Geçen hafta sonu fotoğraf klubüyle Safranbolu Gezisi yaptık. Ben bu ara her hafta sonu mu İstanbul’dan kaçarak geçiriyorum. Çok keyifli oluyor tavsiye ederim. Allahım memleketimizin her köşesine huzur getirsin de şöyle doya doya yaşayalım..

Hava serin, hem nası serin içimiz üşüyor vatanımız için.. :( Herkes tedirgin şekilde otobüse binme derdinde..  Bakırköy İncirli’den çıktık yola. Her yolculukta olduğu gibi bu otobüs yolculuğumuzda da değişik insanlar vardı tabii. Ama ben aldırış ettim mi (: Hayır!
O arka 5’li ne olursa olsun kopacak..  (:

Neyse, 7 bilemedin 8 saat sonra vardık ama ben sıfır uyku ile tüm safranboluyu gezdim. Dönerken de toplam 1 saat ya uyudum ya uyumadım ki onda da kabus gördüm :D Gezme enerjisi mi, heyecanında mıdır nedir uykudan eser yoktu.. (:

 

safranbolu gezisi
safranbolu gezisi

 

Olurda bir gün buralara yolunuz düşerse gezmeniz gereken yerleri de listeyeyim isterim :

–  İnce Kaya su kemeri
–  Kristal Teras ( bence terasa çıkmayın tam karşısında ki biraz tehlikeli uçurum daha güzel :D )
–  Hıdırlık seyir tepesi
–  Eski çarşı
–  Cinci Hanı ( ismini hiç sevmediğim tarihi yapı)

3
safranbolu gezisi..
safranbolu gezisi

Önce tüm grup arkadaşlarımızla kahvaltı ettik. Sonra serbest çekim için dağıldık. Çiçekler yeni yeni açmaya başlamıştı. Baharın ilk gününe bu temiz hava da cennet gibi yerde girdik. Bazı duygular anlatılmaz yaşanır ya işte tamda bu yüzden bu yazımı burada kesiyorum. Gidin, Yaşayın diyorum!

4
safranbolu gezisi

Ama şahane fotoğraflar çekmemiş miyiz ? (; Daha çok fotoğraf için instagramdan beni takip edebilirsiniz (: instagram elifkubragenc

Leave a Reply

Your email address will not be published.