Antalya Seyahatim

Home / Genel / Antalya Seyahatim
Antalya Seyahatim

Ben deniz sezonunu baya erken açtım bu sene! İstanbul’da havalar henüz yağmurluyken ben Antalya’da denize girdim. Hayatımda böyle güzel bir deniz maceram daha olmadı. Biliyorsunuz Antalya’da kadınlar plajı açıldı. İşte o şahane yerde tertemiz sularda Allah’a tefekkür ile yüzdüm ben. Üstelik bomboş plajda en sevdiğim arkadaşlarımdan biri ile birlikte, Fatmanur ile..

Şelalerin altında ıslandım, zeytin bahçelerinde gezdim. Çilek toplayıp yedim. ( Öyle güzeldi ki, öyle şahane bir duygu ki…)

Günaydın çilek tadında bir gün olsun ? #Antalya

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀Blogger إِِلِِفْ (@elifkubragenc) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

?Hayatım boyunca unutamayacağım “an” lardan biri ?? ? #Antalya w/ @fatmanurozer || the most precious moments of my life..

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀Blogger إِِلِِفْ (@elifkubragenc) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Antalya merkez, şahane arkeolojik yapısı bana Safranbolu’yu hatırlatan evleri, şelaleri ile beni büyüledi.
2

Öyle güzel yerler varki anlatmakla bitmiyor?? #blogger #picoftheday #antalya

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀Blogger إِِلِِفْ (@elifkubragenc) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Ben henüz Merkezinin tadını çıkardım Antalya’nın. Bayıldım oraya! Dönmek istemedim. 2 günlük kaçamak bana öyle iyi geldiki anlat anlat bitiremeyeceğim sanırım.

Uçaktan iner inmez Ünlü Paçacı Şemsi’ de beyin yedik ve kelle paça içtik. Ertesi sabah plajda bulduk kendimizi Fatma ile. Sonra merkezde gezdik fotoğraflar çektik. Tekne turu yaptık. Tüm Antalya merkezi yarım saatte o berrak sularda gezdiren harika bir tekne turu.. Antalya için ülkemizde genel bir uyarı olduğundan mıydı bilmiyorum ama epey boştu oralar. Antalya bana kalmıştı kısacası :D Benimde işime geldi tabi.. 

Şişçi Ramaza’nın yerinde meşhur piyaz yedik ve tabiki Antalya’da özel yapılan tahinli kabak tatlısı vee yanık dondurma yemeden dönmedim oralardan.

Antalya Seyahatim ‘den geriye kalanlar burada (: 

jhbökjn
678IMG_2700

Çok güzeldi o an ? it was fabulous moments in my life ? #Antalya

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀Blogger إِِلِِفْ (@elifkubragenc) tarafından paylaşılan bir video ()

Leave a Reply

Your email address will not be published.