Ekoz Kozmetik’ten Gelen Kokularım

Home / Genel / Ekoz Kozmetik’ten Gelen Kokularım
Ekoz Kozmetik’ten Gelen Kokularım

Ben odama girdiğimde yaptığım ilk şey genellikle mum yakmak olur. Çünkü mum havadaki kötü kokuyu alır. En sevdiğim şey kokulu mumlar ve çiçekli kokulardır..
Bana bu hafta kocaman bir koku ( mutluluk )  paketi gelmiş. Mutluluğumu ifade edemeyeceğim (: Ekoz Kozmetik’ten Gelen Kokularımdan size bahsedeyim hemen.

İspanya’da “Véronique” markalı kokuları Valensiya’da ürettiriyor Ekoz kozmetik. Dolap içi kokuları ile spor salonunda, arabada, odalarda vb yerlerde kullanılabilir.

Ekoz Kozmetik'ten Gelen Kokularım
Ekoz Kozmetik’ten Gelen Kokularım

Peki Nasıl Kullanmalı ?

Kokulu ürünler kullanılmadan genel temizlik yapılmalı.
Ürünleri bekletmeyin, devamlı uygulayın.
Koku uygulanacak hava, ısı, hayvan ve eşyaların durumuna göre değişiklik gösterebilir.
Kokuları birbirinden uzakta tutmanız tavsiye ediliyor.
Askılı kokuları dolabınızda kullandıktan sonra etkisini yitirdiğini düşünüyorsanız paketinden çıkararak bir vazo içerisinde kullanarak ömrünü uzatabilirsiniz. Etkisini artırmak için iğne ile üzerine delikler açarak kullanabilirsiniz.

ekoz kozmetik
ekoz kozmetik

Çubuklu kokuları ilk kullanışım olacak.Kokuları yoğun gelirse çubuk sayısını azaltarak; yoğunluğu azaltıp, ayrıca kullanım sürelerini de arttırabilirsiniz.
Etkisini arttırmak için çubukları kuruduklarında ters çevirebilirsiniz, ayrıca çubuk sayısını da arttırarak etkilerini arttırabilirsiniz.
Çubukları şişeye ayrık yerleştiriniz, dolayısıyla birbirlerine yapışık olmamasına özen gösteriniz. Mesela şişe içerisindeki koku bittikten sonra çubukları dolap veya ayakkabılığa koyabilir böylelikle bir süre daha kullanabilirsiniz…

Ben bir haftadır her dolaplarımı açışımda inanılmaz güzel lavanta kokusu ile karşılaşıyorum. Çok beğendim (: Hele hele de küçük tavşancık vanilya kokuları beni benden aldı. Vanilya kokusunu mumlarda da çok seviyorum. Bu kokuları kapalı alanlarda kullanın ki daha uzun ömürlü olsun demeden geçemiyorum. İncelemek için şu linke tıklayabilirsiniz diyorum ve mutlu haftalar diliyorum…

http://www.ekozkozmetik.com

ekoz kozmetik
ekoz kozmetik

Leave a Reply

Your email address will not be published.