Boyfriend Denim Kombin

Home / Genel / Boyfriend Denim Kombin
Boyfriend Denim Kombin

Herkese merhaba,

Geçtiğimiz hafta Taksim’de gezerken boyfriend diye tabir edilen yüksek bel şık bir pantolon gördüm. Çokta beğendim. Ne ile kombinlenebilir diye düşünürken aklıma aşağıda yaptığım kombin şekli geldi. İçine beyaz uzun gömlek ve üzerine kışlık kalın kazak ile çok şık duracağını düşündüm. Uzun zamandır da kombin yapmadığımı farkedince hemen yan yana getirmek istedim.

Aslında bu kombini stiletto ayakkabılarla da tamamlayabilirsiniz. Ama tabi günlük yaşamda stiletto giymek zor olacağından ben buraya kısa botlar ve ya Adidas klasik model spor ayakkabıları ekledim. Çünkü ben olsam bu şekilde giyinirdim diye düşündüm. Aslına bakarsanız benim o kot pantolonda gözüm kaldı sanırım kısa süre de alıp, işte bu şekilde kombinlemeyi düşünüyorum… (:

Burada ki ürünlerin maliyeti çok yüksek değil. Her zaman olduğu gibi hayal ürünü koymak yerine yine gerçekçi bir kombin hazırladım sizlere. Taksim’de pasajlarda bulabileceğiniz denim 50 lira, beyaz gömlek illaki dolabınızda mevcuttur diye düşünüyorum, kazaklar da yine aynı şekilde tüm pasajlarda mevcut ve kıştan yaza girerken daha da uygun fiyatlı. ;)

kombinAyrıca buraya kahve severler için ice mocha ekledim ama bundan bir kaç gün önce Starbucks’ta içtim fakat hiç beğenmedim. Sıcak kahvelerini tavsiye ederim fakat ice mocha içerken hiç keyif almadım. Tabii bu benim görüşüm. Sosyal medya üzerinden de paylaşmıştım ama yine de eklemek istedim.

Gözlük modeline gelince ben uzun zamandır yuvarlak gözlükleri beğeniyorum ve kullanıyorum ama pek tabi bu kombinle güneşli günlerde keskin kenarlı gözlükler de hoş duracaktır.

Umarım beğenmişsinizdir.
Sevgiler ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published.