Çay veren insan kötü olur mu hiç ?

Home / Genel / Çay veren insan kötü olur mu hiç ?
Çay veren insan kötü olur mu hiç ?

Bu hafta sonu İstanbul‘ da pek çok festival var!  Bugün festival gezmeye ara verip bu soğuk kış gününde çayımı yudumlarken uzun zamandır vakit ayıramadığım bloguma yazmaya karar verdim. Bir anda kendimi pek çok sayfaya yazı yazarken bulduğum bu aylar içerisinde kendi sayfamı ihmal etmişim. Ama 2017‘ye bomba gibi gireceğim inşallah.

Geçtiğimiz hafta İstanbul’un en güzel sahillerinden birine, Kanlıca sahiline yolum düştü. Kesinlikle görülmesi gereken yerlerden, sahilinde #çay içilmesi, hafızalara bir kaç anı kazılması gereken yerlerden… Gitmişken mutlaka meşhur Kanlıca yoğurdu yemenizi tavsiye ederim.

Sahilinde çay bahçesi bulundurmayan semtimiz var mı acaba ?🙄 Bence yok (:

Kanlıcaya giderken bu fotoğrafta gördüğünüz tatlı termosumda yanımdaydı. Üzerinde benim gibi çaykoliklere hitaben, Leyla ile Mecnun dizisinin keyifli karakteri İsmail abinin de meşhur sözü yazıyor : ” Çay veren insan kötü olur mu hiç ? ” E olmaz tabi.
Bilenler bilir çayın da kahvenin de yeri başkadır bende. Her ikisinin de başka bir keyfi, başka bir muhabbeti vardır. Kahveyi her yerde içmem, çayı acı sevmem :) 😇

Neyse, termosumdan çayımı yudumlarken çay seven arkadaşlarınız için hoş bir hediye olabilir diye düşündüm. Paylaşmak istedim. Mutlu bir hafta sonu geçirmenizi dilerim. 😘

ar

dsssdfs

Termos // @mywayislam
Saat // @danielwellington
Mekan // Kanlıca- İstanbul
instagram elifkubragenc

Leave a Reply

Your email address will not be published.