Farmasi Saç Dökülmesine Karşı Sarımsaklı Şampuan

Home / Genel / Farmasi Saç Dökülmesine Karşı Sarımsaklı Şampuan
Farmasi Saç Dökülmesine Karşı Sarımsaklı Şampuan

Merhaba herkese,
Geçtiğimiz günlerde saç dökülmesi hakkında post paylaşmış, çokça geri bildirim almıştım. Saçlarımızı da vücudumuzu beslediğimiz gibi beslemeliyiz. Beslemeliyiz ki kırılıp, dökülmesin. (; 

Benim gibi beslenme düzensizliğiniz varsa ve saçlarınız da olağan dışı bir dökülme varsa, mutlaka kan değerlerinize baktırmak için doktora gidin derim (: Doktorumun söylediğine göre; D vitamini eksikliği belirtileri arasında saç dökülmesi de vardır. Özellikle kış aylarında güneşten uzak kaldığımız için D vitamini takviyesiyesini unutmamak gerek! Aldığım vitamin desteği ve kullandığım ürünler ile saçlarım eskisinden sağlıklı. ( çok şükür🙂 )

Tabi vitamin desteği alırken bir çok ürün denedim. Bunlardan bir tanesi daha önce blogumda pek çok kere yer verdiğim Farmasi markası.

Sarımsağın saç için faydalarını mutlaka duymuşsunuzdur. Sarımsak özü saç ve saç derisi tedavisinde kullanılıyor. Farmasi sarımsak özlü şampuanın içeriğinde ki sarımsak ekstratı sahip olduğu antioksidan özellikleri ile saç derisini tedavi ediyor. Derideki zararlı toksinleri ciltten uzaklaştırarak saç uzamasına ve yeni saç oluşumuna yardımcı oluyor. En çok merak edilen ise kokusu (: Ürün tabiki kokusuz. Kullandığınızda sarımsak kokmazsınız (:  Ayrıca şampuanın antibiyotik özelliği olduğunu da ekleyeyim. Zaten siz de denediğiniz de farkedeceksiniz.

Farmasi Sarımsaklı Şampuanı denemek isterseniz: https://www.instagram.com/farmasi.siparisveuyelik

farmasi saç dökülmesi için Size tavsiyem öncelikle saç dökülmesine neyin sebep olduğunu bulmak için mutlaka bir hekime danışmak olacaktır.

Sağlıklı günler dilerim…❣️

farmasi

Leave a Reply

Your email address will not be published.