Hem güneş koruyucu hem kapatıcı : Mesosys ve Genosys

Home / Genel / Hem güneş koruyucu hem kapatıcı : Mesosys ve Genosys
Hem güneş koruyucu hem kapatıcı : Mesosys ve Genosys

Herkese kocamann bir merhaba,

Bugün size bahsedeceğim ürünlerin ikisini de deneyip çok beğenmiştim. Benim gibi fondöten kullanmaya yüzündeki küçücük kızarıklıktan dolayı başlayan ve pişman olanlar için faydalı olacaktır diye düşündüm. Makyaj yapmayı çok sevmeyen, güneş kremi sürmeksizin dışarı çıkamayanlar için ve özellikle doğal görünümü seven kişileri etkileyeceğini düşündüğüm iki ürünü karşılaştırdım. Her iki ürün hem güneş koruyucu özelliğe sahip hem kapatıcı özelliğe. Böylelikle fondötene gerek kalmadan doğal görünüme kavuşabiliyorsunuz.

Aslında bu bir karşılaştırma yazısı sayılmaz her iki ürünü de kullanıp çok memnun kaldım.genosis

Genosys renkli bir güneş koruyucu. Cilt tonunu dengeliyor ve cilt altındaki melanin tabakasını güçlendirme özelliğine sahip. Mesosys ‘e göre daha ince yapılı. İçerisindeki arbutin sayesinde ciltte lekelenme varsabu lekelenmeyi de önlüyor ve mevcut lekeleriniz varsa lekeleri giderme özelliği var. Ben inanılmaz memnun kaldım. Hala kullanıyorum.

Mesosys‘ de lekelenme giderici özelliği yok daha kalın bir yapıya sahip. Ama yine renkli bir güneş koruyucu. Ben de uzun süre kullandım. Fondöten kullanmayı sevmeyenler için hem de güneş koruyucu kullanmak zorunda olanlar için çok başarılı bence.

Her ikisi de 30 Faktör koruma sağlıyor. Fakat artık Mesosys marka ürün Türkiye’de olmayacak. Zaten ikisinin yapısı da çok benzer. İkisini de kullandım. Çok memnun olmasam buraya asla yazmazdım. Fondöten kullanarak cildime zarar vermektense hem güneş kremimi yaz-kış kullanmış hem de yüzümde bazı kırmızılıkları kapatmış oluyorum.

Genosys markalı renkli güneş koruyucuya @ladiesguzellik ten ulaşabilirsiniz.
mesosis

Leave a Reply

Your email address will not be published.