Filtresiz Güzellik – Flormar HD Collection

Home / Genel / Filtresiz Güzellik – Flormar HD Collection
Filtresiz Güzellik – Flormar HD Collection

Merhabaaaa!

Evde çantamı hazırlarken bir yandan da kargoyla gelecek pasaportumu bekliyordum. ;) Kapımı çalan ise Flormar’ın yeni koleksiyonu oldu. Paketin içinde pürüzsüz güzellik için tasarlanmış, filtresiz güzellik sağlayacak ürünler mevcut.

Fotoğrafını çektiğim ve ilk görsele eklediğim bu fırçaları denemeyi çok istiyordum da bir türlü alamamıştım. Kutuda görünce gözlerimde kalpler uçuştu. (: Açar açmaz denedim. Zaten ben de şöyle bir huy var : yeni aldığım ne varsa anında kullanırım saklayamam. :) Neyse, fırça oval ve yassı, fondötenin kalıcı olmasını sağlıyor. Ben çok beğendim. Makyaj süngerinden daha kullanışlı.

Gözaltınızda morluklar oluşuyorsa Flormar Concealer’ı, uzun hacimli kirpiklere sahip olmak istiyorsanız yine bu seride ki maskarayı denemenizi öneriyorum.

Gönderdikleri tatliş makyaj çantasını attım çantama (: o halde Diyarbakır, Mardin yolcusu yolunda gerek.. Mardin’de uçurtma festivali var oraya gidiyorum. Gelmek isteyenlerle görüşebiliriz. Bana tüm sosyal ağlarımdan ulaşabilirsiniz. Keyifli bir haftasonu olsun. (:

43
1
flormar

Leave a Reply

Your email address will not be published.