‘Denim hiç bu kadar şık olmamıştı!’

Home / Benim Stilim / ‘Denim hiç bu kadar şık olmamıştı!’
‘Denim hiç bu kadar şık olmamıştı!’

Sabah saat 07:00 İstanbul’un dışı dediğim evimden çıkıyor, uzun bir metro yolculuğu ile güneş yüzü görmeden Yenikapı’ya varıyorum. İnsanlar beni yoruyor, yine İstanbul değil! Kalabalık şehrimden bir gün bile uzaklaşmak bana iyi geliyor.

Uzun zamandır etek giymediğimi farkediyorum. Akşamdan hazırladığım maviş pembiş kombinimi giyiyor, aylardır bana sitem eden arkadaşımı arıyorum. Beni karşılasında görüşelim & fotoğraf çekelim diye (: Ve Rota bu kez Bursa!

Özellikle kot etek giymeyeli ne kadar da olmuş…Kumaşın yaşanmışlığı denimin formuna yansımış. Denim, yaşandıkça giyildikçe o artık size özel bir hal alıyor. Size göre şekilleniyor…

De-Mim markası şu iddia ile yola çıkmış ‘Denim hiç bu kadar şık olmamıştı!’ De-Mim ürünleri hakkında henüz giyinmeden, denemeden telefonda uzunca bilgi aldım. (: Ürünlerinde yaptıkları kumaş seçimleri hep %100 pamuk! Ama çok marjinal denim kumaşları da kullanıyorlarmış. En beğendiğim yönleri ise farklılığı tercih ediyor olmaları. Beni uzun zamandır takip edenler çok iyi biliyor ben farklı, özgün olan her şeyi severim. Hatta sadece bu sebeple takip edenler bile var. (:

Denimde kalite arıyorsanız, benim önerilerimi dikkate alıyorsanız; ‘De-Mim’ markasına göz atın derim sevgili okur.

“İnsan hayattan ne istediğini anlamalı!” demiş birisi. Ben ne istediğimi çok iyi anladım. Umarım siz de anlarsınız.

Sevgiyle kalın…
8 Haziran 2017

Leave a Reply

Your email address will not be published.