Antalya – Kalkan’da Şahane Bir Tatil!

Home / Genel / Antalya – Kalkan’da Şahane Bir Tatil!
Antalya – Kalkan’da Şahane Bir Tatil!

Herkese Hayırlı bayramlarrrrr,

Beni yeni tanıyanlar için bir konuya açıklık getirelim (: Ben tatil yapmıyorum. Sürekli geziyorum. Hayatı yakalamaya çalışan, az paralarla gezen bir işsizim. ‘İşsizsin! Nasıl geziyorsun ?’ dediğinizi duyar gibiyim. Hatta bunu sosyal ağlarımdan her dakika duyuyorum. Cesaretim beni korkusuz yapan şey sanırım (: 50 lirayla yola çıkıyorum. İnsanları inandıramadığım için bununla ilgili #youtube a video çekeceğim. Şimdi konu tatil! Bu kez hakkaten efsane bir yerdeyim. Hemde tatil için #Antalya #Kalkan ‘dayım.

Uzunca süredir sırt çantamla gezdiğimden, çadırda hatta bazen havalimanında bazen sahilde bazen otogarlarda uyuduğumdan bu tatil bana inanılmaz iyi geldi. 2 kişiden tutun da 20 kişiye kadar kapasitesi olan Villaları kiralayıp rahat rahat havuza girebileceğiniz bir yer hayal edin!

Benim haşema sevmediğimi zaten biliyorsunuz. Buraya geldiğinizde istediğiniz gibi havuza girebilirsiniz (: Bu bence en güzel yanı! Bu korunaklı villalarda denize yakın istiyorsanız mutlaka belirtip ona göre bir villa seçin. Tüm villaların linklerini incelemek için tatilvillas.com a bakabilirsiniz. Gerçekten çok temiz ve güvenilir bir yer. ( Türsab belgesine sahipmiş. Araştırabilirsiniz. )

tatil villas - villa kirala

Yahu artık insanlar sadece ailesiyle sessiz sakin bir yerler arıyor. İllaki tesettürlü olmaya gerek yok. Ailesiyle baş başa rahat huzurlu tatil yapmak isteyenler içinde uygun… Ben küçük yaşlardan beri bu konuya takıntılıyım. Ailem ‘Haydi tatile bir yere gidelim!’ deyince, tüm gözlerini bana çevirirlerdi. İnternetten saatlerce rahat denize ya da havuza girebileceğim yerler aradım ben. Burayı bulunca inanılmaz mutlu oldum. :D Herkese de tavsiye edeceğim artık. Antalya’ da tatil deyince tesettürlü insanların da rahatça dinlenebildiği bir yer aklınıza gelsin (:

Ayrıca balayı için sessiz sakin, keyifli yer arayanlar içinde çok iyi bir alternatif. Evlilik hazırlıklarının nasıl yorucu olduğunu kendi yakın arkadaşlarımdan biliyorum. Burası size cennet gibi gelecektir. Balayı fikrinizi burada değerlendirebilirsiniz.

balayı kiralık villa- muhafazakar

Hem ruhunuzun hem bedeninizin dinlendiği bol gezmeli bir tatil diliyorum. Ben size bu yazıyı havuz başında yazıyor ve iyice dinlendikten sonra Dünya’ya açılacağım o günü heyecanla bekliyor olacağım.

Mutlu bayramlar (:


tatilvillas.com

Instagram : http://instagram.com/elifkubragenc

Twitter : https://twitter.com/elifkubragenc

Facebook : https://www.facebook.com/stylehijabblog

Pinterest:  http://www.pinterest.com/stylehijabblog/

LinkedIn:  http://tr.linkedin.com/in/elifkubragenc

Snapchat: @elifkubragenc

Leave a Reply

Your email address will not be published.