Farmasi Kozmetik

Home / Genel / Farmasi Kozmetik
Farmasi Kozmetik

Bu aralar Farmasi’nin ürünlerini fazlasıyla kullanmaya başladım. Aşağıdaki görselde gördüğünüz ürünleri hemen hemen her gün kullanır oldum. E o zaman yorumlarımı sizinle paylaşma zamanım geldi diye düşünüyorum. (:

VFX PRO Camera Ready Makyaj Bazı

Yapısı yumuşak ve pürüzsüz.  Makyaja başlamadan ilk olarak yüzüme dağıtıyorum.

Yağsız bir formülü ve şefaf yapısı var.

Çok ağır makyaj yapmasamda kapatıcılık için kullandığım fondötenin sürümünde çok kolaylık sağlıyor. Sabahtan bir sürüyorum akşama kadar tazelememe gerek kalmıyor bu ürün sayesinde. Zaten fontöden kullanmaya da yüzümde bazı kılcal damarların çatlamasıyla başlamıştım.

* Tüm cilt tiplerine uygun.

Farmasi VFX Pro Fondöten

Vanilla, Porcelain,  Natural Beige, Dark Beige, Natural Rose olmak üzere 5 rengi var.

Bir fondöten güneş ışınlarına karşı etkiliyse benim için 1- 0 önde başlar. Ama ben uzun zamandır Benefit fondöten kullandığım için yapısı bana biraz ince geldi. Ağırlık yapmayan bir yapısı var.

Ultra Starlok Maskara

Bu görsellerdeki ürünlerden en beğendiğimmm, en sevdiğim ve sürekli kullanacağım Maskara oldu. Ultra Starlok Maskara‘yı kullandığımdan beri pek çok kişi tekrar ipek kirpik takdırdım sanıyor (:

Bir ara çok seviyor ve sürekli ipek kirpik taktırıyordum. Hiç makyaj yapmadan çıkıyordum. Kirpik insanı inanılmaz değiştiriyor. (: Bu zamana kadar kullandığım ürünler arasında birincilik tahtına oturdu. Umarım hiç bitmez. :)


Son zamanların makyaj trendi : Aydınlatıcı!

Yüz hatlarını keskinleştirip, belirginleştiriyor. Ben bu renklerden çok memnun kaldım.
Açık rengini, elmacık kemiklerinin üzerine ve dudak üzerine kullanırken, koyu rengini elmacık kemiklerinin altına ve çene altına kullanıyorum. Ben başarılı buldum.

Sizde kullandıysanız bu ürünlerle ilgili fikirlerinizi yorum olarak ekleyebilirsiniz.
Güzel kalın (:

Leave a Reply

Your email address will not be published.