Bosna’ya Ucuz Uçak Bileti aldım! | Turna.com

Home / Genel / Bosna’ya Ucuz Uçak Bileti aldım! | Turna.com
Bosna’ya Ucuz Uçak Bileti aldım! | Turna.com

Ben son zamanlarda ucuz uçak bileti araştırırken pek çok şey öğrendim, pek çok site keşfettim. Fazlasıyla da ucuz uçak bileti aldım. Artık yurt dışına gitmek vakti geldi de geçiyor derken THY’ nin Balkanlar kampanyası ve Turna.com  puanlarım sayesinde Bosna’ya bilet aldım. :D
Ç o k M U T L U Y U M !
Kasım sonunda gidiyorum (: Henüz hiç bir plan yapmadım. Sadece bilet aldım. Sanırım uzun zamandır plansız yaşadığımdan bu kadar rahatım. Akışına bırakınca genellikle şahane geçiyor.

Turna.com puanları bilet aldıkça biriken ve ileride bu puanlarla ücretsiz bilet almanızı sağlayan bir uçak bileti sitesi. Türkiye’de ilk defa alınan biletlerden puanlar toplayıp bu puanlarla indirimli uçuş sağlayan bu siteden kredi kartı puanlarınızı da turna puana çevirebiliyorsunuz. Ben kredi kartı kullanmıyorum ama kullananlar benden iyi bilirler bu puanlar yıl sonunda silinir. Ama turna puanlar silinmiyor. Yani dakikalar içinde kredi kartı puanlarınızı turna puanlara çevirebilirsiniz. (:

Ben buradaki videoda turna puanlarla Bosna’ya nasıl bilet aldığımı anlattım.

 

Ayrıca turna.com’a arkadaşlarınızı davet ettiğinizde sizin davetinizle gelenlerin yaptığı harcamalardan sizde harcamanın  %10’u kadar ekstra puan kazanıyorsunuz. Sürekli bilet alan arkadaşlarınızı davet edin derim. (:

Mutluluğa ucuz uçalım o zaman :D
Bosna yazısını döndüğümde ekleyeceğim ve tabiki orada çektiğim videoyu (;
Kendinize çok iyi bakın…

Leave a Reply

Your email address will not be published.