Evdeki şıklık : Polar pijama takımı

Home / Benim Stilim / Evdeki şıklık : Polar pijama takımı
Evdeki şıklık : Polar pijama takımı

Havaların serinlemesiyle birlikte evde geçirilen zamanda arttı. Bu söz benim için geçerli mi ? Değil tabi (: Kış günü ne yapacağım? Evde duramıyorum, nereleri gezsem? soruları sorarken Balkan soğuklarına doğru yola çıkıyorum. :)

Havalar çok güzel gidiyor ama geçtiğimiz yıl gibi olursa bir kaç ay sonra epey soğuk geçecek. Ben Balkanlara polar pijama takımımdan tut, içlik, tozluk ve tüm kalın kıyafetlerimle gidiyorum. Epey hazırlıklı olacağım bu kez. Soğuktan donmamak için Bosna’dan yeni dönen arkadaşlarımın uyarılarına uymam gerektiğini düşünüyorum.

İnternetten alışveriş gitgide önem kazanırken önceki yazılarımda da belirttiğim gibi günümüzde insanlar artık ev dizerken bile kendini yormuyor. Bende her şeye en önce internetten bakıyor oradan alıyorum, eve her gün kargo geliyor. (:

En son olarak polar pijama takımım geldi. Kışın vazgeçilmezi bence polarlar. Pürüzsüz, yumuşacık, giyildiğinde battaniye hissi veren polar pijamaların üzerinde şirin desenli olanları benim tercihim. Hem pamuk gibi hemde soğuk geçirmiyor. Soğuk havalarda sıcacık tutuyor, çayını ya da kahveni yudumlarken böyle havaların keyfini evde geçirmeye yardımcı.

 

Polar pijama takımı daha önce blogumda da yer verdiğim Tiklaalbeni.com sayfasından aldım. Genelde insanlar önermişsem bile dönüp tekrar tekrar sitenin güvenli olup olmadığını sorarlar. Ben gerçekten memnun kalmadıysam sayfamda yer ayırmam. Kendinize ve ihtiyacınıza uygun modeli seçerek gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz. Hatta şuan yazarken bile üzerimde polar takımım var. :D

Dışarıda giyim kuşamına dikkat edenlerin ev sınırları içerisinde de paçoz gözükmemesi için şahane değil mi :D Evde zamanınızı nasıl geçirirseniz geçirin hem kendinizi iyi hissedersiniz hem de sıcacık işte… (:

Yurt dışı seyahatlerimden sonra görüşürüz… (:

Leave a Reply

Your email address will not be published.