Gezgin Zirvesi’nde Bende Varım! (:

Home / Genel / Gezgin Zirvesi’nde Bende Varım! (:
Gezgin Zirvesi’nde Bende Varım! (:

Avrupa Rüyası’nın sponsor olduğu Gezgin Zirvesi’nde bende varım. 3-4 Mart 2018’de gerçekleşecek ve Caddebostan Kültür Merkezi’nde olacak! Türkiye’de gezgin dünyasının nabzını tutanlar bu yıl 1.si düzenlenecek Gezgin Zirvesi’nde bir araya gelecek.

 Motosikletli Gezginler, Çift Gezginler, Efsaneler, Lezzetin Peşinde, Her Yolculuk Bir Yolculukla Başlar, Doğa ve Gezgin, Lifestyle&Travel ve Otobüsle Dünya Turu başlıkları altında 10 oturum olarak gerçekleşecek etkinliklere 50’den fazla gezgin ve sektörün önde gelenleri katılacak.

Türkiye’de farklı destinasyonlarda gezmeyi yaşam biçimine döndürmüş tanınmış isimleri bir araya getirecek Gezgin Zirvesi’nde bende konuşmacı olarak bulunacağım. Böyle organizasyonlara katılmayı çok seviyorum çünkü heyecanın yayıldığına, enerjinin yayıldığına inanan biriyim. Yurt dışına ilk kez tek çıkacağım zamanı hatırlıyorumda gezgin arkadaşlarla kamptaydık. ”Kesinlikle yapabilirsin elif!” demişlerdi. Gerçekten de yapmıştım. Çok keyifli sohbetler oluyor böyle etkinliklerde. Çok yeni insanlar tanıma şansım oluyor. 

Gelmek, dinlemek, sohbet etmek isterseniz; 
Gezgin Zirvesi’ne katılmak isteyenler etkinliğin resmi sitesi www.gezginzirvesi.com ve yine
etkinliğin sosyal medya hesaplarından “kayıt” olabilirler.


Leave a Reply

Your email address will not be published.