Eşofman Meselesi

Home / Benim Stilim / Eşofman Meselesi
Eşofman Meselesi

Herkese Merhaba,

Epeydir bu yazıyı yazmak istiyordum fakat gerek seyahatlerim gerek kendimce oluşturduğum hayallerimi gerçekleştirme fikrim yüzünden blogumu epeyce ihmal ettiğimi farkettim. Son zamanlarda negatif çok fazla dış etken var. İyi olmaya ve iyi olup tekrar hayallerimi yaşamaya dönmek üzere evimde polar pijamalarım ve depresyon topuzumla yazıyorum şimdi size… (:

Kısa mesafe bir yere gideceksem, site içerisinde kısa bir işim varsa, akşam yürüyüşlerimde ya da fitness a gideceksem kendime öyle çarçabuk giyebileceğim tesettüre uygun eşofman arıyordum. Fotoğraflarını yazı altında gördüğünüz lacivert – kırmızı renkli tesettür eşofman takımı tamda bu saydığım zamanlarda hızlıca giyinip zamandan kazanıyorum. Markete acil bir şey için çıktığımda üzerimde tesettür eşofman takımım oluyor. Spor ayakkabılarımı ayağıma geçirdiğim gibi hop dışardayım.

Özellikle bu sene çok fazla kış yaşamadık İstanbul’da, fakat ben hep karlı kışlı şehir ve ülkelerdeydim. (: Soğuk çok olmayınca ve başım sıkışınca, acil bir şey için dışarı çıkacağımda tesettür eşofman takımı giydim çıktım hep.

Tesettür eşofman takımı- tiklaalbeni.com

 

Tesettür eşofman takımı – tiklaalbeni.com

Lacivert – kırmızı modeli ben kombinlemesi kolay diye seçmiştim. Çok fazla düşünmeden adidaslarımla yada lacivert converslerimle giyinip çıkıyorum. Üzerine ne renk şal taksam diye düşünmüyor lacivert rengi takıp çıkıyorum.

Hem pratik hem konforlu şıklık için tiklaalbeni.com ‘dan stilinize uygun tesettür eşofman takımı seçebilir, bulabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.