İstanbul’a Yakın bir Kahvaltı mekanı & bir stil: Milena Stil

İstanbul’a Yakın bir Kahvaltı mekanı & bir stil: Milena Stil

Herkese Merhaba,

Bugün İzmit’teydim. İzmit Yuvacık barajında. İstanbul’a yakın kahvaltı edilecek, güzel manzaralı, kahvaltısı güzel bir yer arıyordum. Marangoz Bahçe kafeyi notlarıma kaydetmiş ama gidememiştim. İstanbul’dan bir buçuk saatte geldik. Bugüne nasipmiş. Hava mevsim normallerinin çok üzerinde sıcak. Ocak ayındayız kazakla, kabansız dışarı çıkabildim.

Yuvacık barajı etrafında epeyce mekan var, ben bu gittiğimiz yeri güzel buldum ama gelişmesi gerekli diye düşünüyorum. Kahvaltısı normal standartlarda ama iki kişilik kahvaltı ücreti epey uygun. 85₺ ödedik. Yer bulması epey zor. Bekledik ama değdi.

Bugün dediğim gibi kazak etek kombini yaptım ama kaban giymeme neredeyse hiç gerek kalmadı. Hep aynı tarz giyinmekten sıkılmıştım. İnternette geçen haftalarda keşfettiğim Milena Stil sayfasından aldığım kazakla, Roman mağazalarından aldığım pilise eteği kombinledim. Bu aralar turuncu, kahve, krem ya da ekru uyumuna bayılıyorum. Hep bu renkleri giyesim var. (:

Kısa kazaklarla hep etek giymek zorunda olduğum için pek tercih etmiyordum ama bu kazakla sanırım pek çok kombin yapacağım. Ara renklerde kahve renkleri yerine siyah kullanılabilir. Ben dediğim gibi kahverengi, turuncu, nar çiçeğine takmış durumdayım. Siz bana bakmayın. Ben takılı kalıyorum. (:

Umarım mekanı da kombinimi de beğenirsiniz.
Kendinize güzel bakın.
Buralara gelirseniz beni hatırlayın.
Kazağım: milenastil.com 
Eteğim: Roman

@marangozbahcekafe: Yakacık Mahallesi Çınardere Caddesi Sinem Sokak, 41190 Başiskele / Kocaeli

Leave a Reply

Your email address will not be published.