Teşvikiye’de Ferah bir mekan + Trendyol x elifkubragenc

Teşvikiye’de Ferah bir mekan + Trendyol x elifkubragenc

Herkese merhaba,

İçeriye girdiğinizde yüzünüzü gülümseten, içinizi ferahlatan mekanlar vardır. Yoksa zaten bir durup düşünün. Ya baktığınızı göremiyorsunuz ya da kendinize zaman ayırıp böyle mekanlarda bulunmuyorsunuzdur.

Bugün Teşvikiye’deyim. Aslında bir çiçekçi olan Dirhem Flowers & More size içeriye doğru yürüdükçe Pinterest sayfasında geziyormuşsunuz hissi uyandıracak. (: şahane bir tasarımı var. Açık renkler insanın içini açıyor, rahatlatıyor. Ben burda Latte içtim. 17 lira ödedim.

Hava yağmurlu bugün. Ama bu gezmeye engel mi? Değil (: Genel olarak havayı bahane eden insanlar rahatlık seviyesi yüksek, konfor alanından çıkamayan insanlar oluyor. 81 il + 11 ülke gezince insanları analiz etmek artık daha kolay oluyor. Hava yağmurlu olduğu için uzuuuun zamandır giymediğim çizmelerimi çıkardım. Trendyol ‘dan aldığım yeşil ceketle kombinledim. H&M de indirimden aldığım (30lira) simli boğazlı kazağı da içine giydim. Siyah dar paça pantolonumu Taksim’den pasajlardan almiştim. Acayip güzel pantolonlar var. Şu videomda nasıl Taksim’de gezdiğimi, nerelere gittiğimi anlattım(:

Umarım kombinimi, mekanı ve enerjimi beğenirsiniz.

Güzel bakan güzel görür unutmayın. Eleştirmek istersek işte o en kolayı (:

Kendinize çok iyi bakın.

elif kübra genç teşvikiyeelif kübra genç teşvikiye

Adres: Teşvikiye Mah. Ahmet Fetgari Sok. No : 41 Istanbul, Turkey

Fotoğraflar: @masalgibi

Leave a Reply

Your email address will not be published.