Güzelik Uzmanı Bahar Arslan ile Nasıl Tanıştık ?

Güzelik Uzmanı Bahar Arslan ile Nasıl Tanıştık ?

Herkese Merhaba,

Bugün size farklı bir deneyimimden ve güzellik uzmanı Bahar Arslan ile nasıl tanıştığımızdan bahsedeceğim. Hayatı boyunca saçını boyatmamış biri olarak kuaföre sadece kaşlarımı aldırmak için giderdim. Son iki senede bakışlarımı bile değiştirdiğini farkettim. Bir kaşım başka yöne bakıyor diğeri başka yöne bakıyordu. Bir türlü düzeltemiyorlardı. Gün geçtikçe buna bir çare bulmam gerektiğini düşünerek internette araştırmalar yaptım. Microblading işlemi hakkında bir sürü yazı okudum. Tabi araştırmak yetmiyor. Emin ve güvenilir olması gerekiyor. Arkadaşlarımdan birinin tavsiyesi üzerine Bahar Arslan ile görüştük. Ama bu konularda o kadar pimpirikliyim ki pek çok soruyla onları darladım buna emin olabilirsiniz ve onlarda sabırla cevapladı. Neyse sonra kafamda epeyce şüpheyle yattım sedyeye! Sonuç : Mükemmeldi. Gerçekten sonunda 2 kaşım eşitti ve tam istediğim doğallıktaydı.

Türkiye’nin ilk PhiAcademy Master’ı Bahar Arslan Dünya’nın çeşitli yerlerinde eğitimler veriyor ya da o ülkelerden insanlar gelip kendisinden eğitim alıyor. Hatta belki inanmazsınız ama benim kaşlarımı tasarladıktan sonra rötüş işlemi yapılmadan İran seyahatim vardı. İran’a gittim. Döndükten sonra mutlaka rötüş için bekliyoruz demişlerdi. Ben çarşı pazar gezerken Tahran’da bir alış veriş merkezine girdim. Alacağımdan da değil ama takılara bakıyordum. Dükkanda misafir olarak oturup çay içen hanımefendi benimle konuşmaya başladı. İran’da insanlar inanılmaz sıcak kanlı ve konuşkanlar. Sonra hiç beklemediğim bir şekilde kaşlarıma hangi işlemi ve nerede yaptırdığımı sordu. Bende ‘Bahar Arslan’ dedim. Çok heyecanlandı ve mutlu oldu. ”O Benim hocam” dedi. Hatta rötüş işlemini ben yapabilirim diye teklif bile etti ama ben tekrar İstanbul’da yaptıracağımı belirtip oradan ayrıldım. Bu hikayeyi Bahar Arslan’la paylaştığımda o da mutlu oldu. Şaka gibi gerçekten. Sonra durdum, düşündüm. Dünya Gerçekten çok küçük…

Bahar Arslan Akademi Phi Brows Türkiye ünvanını da taşıyor. Kalıcı makyaj ve kozmetik sektörüne Viyana’ da başlamış. İstanbul’da ki stüdyo da hem eğitim alabilir hem hizmet alabilirsiniz.

Kaşlarımı kuaförler iyice inceltip bozuktan sonra gerçekten şimdi eski fotoğrafalarıma bakıyorumda simetri hastalarını çıldırtacak cinstenmiş. (:

Kendilerine teşekkür ediyorum…

Bahar Arslan’ın yaptığı tüm işlemler :
Microblading,
Dudak renklendirme,
Kalıcı Eyeliner & Dipliner,
Cilt Bakımı,
Microneedling,
İpek Kirpik,
Kaş Vitamin,
Kaş Lifting,
Kirpik Lifting,
Kaş pudralama,
Removal

Adres: Fulya Mahallesi, Bozova Sk. No:1, 34394 Şişli/İstanbul
E-mail: info@bahararslan.com
https://www.instagram.com/bahararslan.academy/

Leave a Reply

Your email address will not be published.