Yeni Normal : Elbise & Kemer Çanta Kombinim

Yeni Normal : Elbise & Kemer Çanta Kombinim

Herkese Normalleşme Sürecinden Merhaba,

Korona virüs ile her şey çok hızlı değişti. Herkese göre biraz hızlı normalleştiğimi düşünüyorum. Hayatım öyle pekte normal de değildi aslında. Yeni pek çok kelime eklendi lügatımıza. Yeni normalde ben seyahat etmeye devam ediyorum. Evde kaldığım süre boyunca video editlerimi biraz daha geliştirdim. Youtube’a ağırlık vermeyi düşünüyorum. Yani daha iyi videolar göreceksiniz. (:

Yazın ortasında sonbaharı getirdim size. Hoş bu yılın yarısı bomboş geçti ya… Her mevsimi  de yaşayamadık ya neyse. Photoshop nelere kadirsin sen! Uzun zamandır elbise giymiyordum. Tam şimdi bunu yazarken yılın başında deri ceket giymek için hevesle beklediğimi hatırladım. Bunu okurken bazı insanlar ‘ne dertler var ya!’ diyecek biliyorum. Genelde benim dertlerim insanlara küçük geliyor. Ama herkesin derdi kendine göre büyük… (:

Bel kemerlerini, kemerde küçük cepleri ya da kemer çantaları çok severek kullanıyorum. Bir modelist arkadaşımdan öğrendiğimi sizinle paylaşmak istiyorum. Giydiğiniz her ne olursa bir yerden sıkı görünüm sağlamak kombini tamamlamanıza, daha şık görünmenize neden olur demişti. Mesela bol giyindiğinizde de bilekten bağlamalı ayakkabı tercih ettiğinizde daha şık gözükürsünüz. Kemerlerin en güzel avantajı da hangi mevsim olursa olsun kullanılabilir olması. Burada gördüğünüz gibi elbisenin havasını epeyce değiştirdi.

Bu fotoğrafları Şamlar Tabiat parkında çektik. Sonbahar efekti uygun olduğu için photoshop ve ligthroom yardımıyla sonbahar havası kattık. Umarım beğenmişsinizdir.

Beni instagramdan takip etmeyi unutmayın : @elifkubragenc

Görüşürüz… 


Bel çantam : Taksim Terkos Pasajından
Elbisem : Rabiaaydınozkan 

Leave a Reply

Your email address will not be published.