Özel Gününü Kendin Tasarlayabilirsin!

Özel Gününü Kendin Tasarlayabilirsin!

Herkese Merhaba,

Bugün size kendi özel gününüzü kendiniz tasarlayabileceğinizden bahsetmeye geldim.

2020’de doğum günüm yaklaşırken İran’daydım. Bu sene ilk defa bir organizasyon ile kutlamak istedim. Ama neyi nasıl yapacağımı bilmiyordum. İnternetten araştırdım biraz baktım olmuyor, her şey ayrı ayrı yerlerde, çok zaman ayırmalı o halde bir organizasyon firması ile görüşmekten başka çarem yoktu. Özel gününüzü tasarlaması için bir organizatöre ihtiyacınız varsa o SİZ’siniz. (: 

Organizasyon işi başlı başına kocaman yükleri olan zor bir iş bence. Ne giyineceğinden, nerede yapılacağına, nasıl süslemeler kullanılacağına kadar çok detaylı ve zahmetli. Ama insan böyle bir günde her şeyin en güzeli olsun istiyor.

Her detayı tek tek düşünmek yerine tek tıkla her organizasyon için bütün ihtiyaçlarınıza ulaşabileceğiniz bir siteden bahsetmek istiyorum. Giyim’den çeyize kadar her şeye hızlıca tek bir yerden ulaşmak ne büyük nimet, eğer organizasyon yapmaya kalkmadıysanız bilemezsiniz. (:

 

 Giyim & Aksesuar ile başlayıp, yapacağınız nişanın masa süslemelerini seçip ardından tepsi gibi önemli ama küçük detayları seçmeye başlayabilirsiniz. Her türlü özel gün için, nişan, düğün, kına gecesi, çeyiz eşyaları vb. çok çeşitli ürünler arasından seçip tek bir web sitesinden organizasyonu tamamlayabilirsiniz. Bence en güzel yanı çok çeşitli olmasının yanında bir de tek bir web sitesinde toplanmış olması.

Ayrıca yine dünyanın en değerli varlıkları anne ve babalarımızın doğum günlerinde, onlar için seçilmiş özel günlerde ne alacağınızı şaşırıyorsanız yine bu siteye tıklayıp şahane dekoratif ürünler ve çok çeşitli ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.

Pandemi olsa da insanlar evlenmeye devam ediyor. Belki sizde nikah tarihinizi almıştınız ama bu döneme denk geldi. Olabilir. İnsanlar bir şeyi isterse her ne pahasına olursa olsun onu yapabilecek güce sahiptir. Ama dünden beri tam 5 davet aldım. Bütün arkadaşlarım pandemide ruh eşini buldu sanırım. :) Gelen davetiyeler online bile olsa yine de kağıda basılıp aile büyüklerine veriliyor. Hatıra saklanıyor. Herkes kendi tarzını yansıtıyor o anlamlı kağıda. Dün bir arkadaşımın nişan davetine katıldım. Her şeyi birbiriyle uyumlu düşünmüştü. Ben sade tarzları seviyorum. Eğer bir gün evlenecek olursam zahmetsiz şekilde olmasını isterim.

Ozelgun.com.tr den kendi tarzına uygun, şık davetiyeni de seçebilirsiniz. Onlar sizin için her detayı düşünmüş. Size sadece siteye girip kendi tarzınızı seçmek ve kargoyu beklemek kalıyor.

Umarım seçimlerinizle çok mutlu olursunuz ve size bu siteyi önerdiğim için bana duacı olursunuz.
Kendinize çok iyi bakın. Sağlıklı kalın…

 

https://ozelgun.com.tr/
https://www.instagram.com/ozelgun_com_tr/

Leave a Reply

Your email address will not be published.