Karavan Hayali

Karavan Hayali

Bu zamana kadar gezdim, tozdum, insanları dinledim. Kime sorsam herkesin çeşitli hayali varda ama karavan hemen hemen herkesin hayali… (:

Hayallerini gerçekleştirmek için bu dünyada olan elif yani ben size bir şeyler söylemek istiyorum. Bazı hayaller vardır ulaştığınızda ‘ bu muydu!?’ deyip şaşıracağınız tepkiler vereceğiniz. Bir kaç kere başıma geldiği için paylaşmak istedim bu düşüncemi. Benim nacizane düşüncem hayali kurarken kendinizi gerçekten orda hayal etmeye çalışın yani istediğiniz şeye dokunun istediğiniz şeyi gerçekten yaşayın elinize geçince mutlu olacak mısınız ? 

Tüm bunları söyledikten sonra gelelim;  Karavan Hayaline  

Çeşitli karavanlar ya da tiny houselar (küçük evler) gördüm. Ama uzun süre yaşamanın bana pek uygun olmadığını deneyimleyerek öğrendim. Karavan hayaliniz varsa önce onu deneyimleyin. 

Şimdi size karavan hayaliniz varsa deneyimleyebileceğiniz bir yerden basedeceğim. :
İzmir Pingala Kamp

6 bilemedin 7 karavanda oluşan bu kamping alanı İzmir’de. Bu hayaliniz gerçek olsa burada bir ömür geçirebilir misiniz test etmek için şahane bir seçenek. İçeri de banyo, tuvalet, buzdolabı her şey var. Gece yıldızları, gündüz gün doğumunu izlemek için tavanı açık. Bu deneyimlerin hepsini yaşayıp böyle bir hayat geçirmek ister misiniz tam olarak sorduğunuz bu soruya yanıt alabilirsiniz. 
Leave a Reply

Your email address will not be published.