Favori 3 Elbisem #2021

Favori 3 Elbisem #2021Herkese Merhaba,

En sevdiğim mevsim trençkot mevsimi ama yazı da çok özlediğimi hissediyorum artık. Yazın olmazsa olmazı elbiseleri giymek için acele etmiş bile olabilirim. Havalar hala yağışlı İstanbul’da. Geçtiğimiz haftalarda Kaş’a dalışa gittiğimde giymiştim bu iki mavi elbisemide (: çok sevdim!

Elbise yazın büyük rahatlık. Tek parça giyip çıkmak kadar güzeli yok. Ben çok seviyorum. Çok desenli tercih etmesemde minimal, çok detay ve desenleri olmayanların yanında bazen büyük desenleri tercih ettiğim oluyor.

Giydiğim elbiselerin tümü seyahat için uygun bu arada. Yani rahatlık ön planda (:


Dünyanın en güzel dalış merkezinde daldım!

Yıllar önce Ayvalık’ta sonra Kaş’ta ve en son olarak Fethiye’de daldım. İlk dalışlar deneme dalışı diye geçtiği için öyle söylemek zorundayım. Aslında ilk dalış olmasa bile yıldızınız olmadığı için böyle söyleniyor. En çok balığı Fethiye’de gördüm. Orada bambaşka bir dünya var! Balıkları elimle beslemek nasip oldu. Allahım çok keyifliydi. Bence herkesin denemesi gereken bir spor.

Bu elbisemle dalış teknesinde bi reels çekmiştim onu Tiktok’a da attım. Acayip sevildi. Youtube videosu çekmiştim orada filtresiz görebilirsiniz.

Tüm elbiselerime bu link ile ulaşabilirsiniz:
https://www.gizce.com/elbise?tracking=elifkubra10

Leave a Reply

Your email address will not be published.